Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jeżyki

Nauczycielki pracujące w grupie: Edyta Adamiec, Martyna Adamczyk- Miszczak

Pomoc nauczyciela: Anna Pąśko

Listopad 2022r.

Wartość miesiąca: Jestem patriotą.

Tematyka miesiąca 

Wiersz i piosenka miesiąca 


OGŁOSZENIA 
GALERIA WYDARZEŃ GRUPOWYCH
Śniegowe harce

Korzystając ze sprzyjającej zimowej aury "Jeżyki" wybrały się na zimowe harce. Mokry śnieg sprzyjał lepieniu bałwanów, a zabawa w śnieżki sprawiła wiele radości. Czekamy na kolejne śniegowe szaleństwa.

Warsztaty językowe

23 listopada "Jeżyki" odwiedziły Szkołę językową, do której zaprosiła nas mama Lidki. Przygotowała dla dzieci bardzo ciekawe zajęcia. Dzieci poznały zwroty w języku angielskim, uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz plastycznych. Największą niespodzianką był żywy jeż, który zachwycił wszystkich. Dziękujemy Pani Ado :)

Akcja "Szkoła pamięta"

W piątek 28 października grupa "Jeżyki" wzięła udział w akcji "Szkoła pamięta" miała ona na celu upamiętnienie lokalnych bohaterów. Odwiedziliśmy pobliskie pomniki upamiętniające bohaterów tamtych wydarzeń. Dzieci poznają historię swojego regionu, i uczą się patriotycznych postaw.

Z kulturą za pan brat

We wtorek "Jeżyki" wybrały się do Centrum Kultury na film edukacyjny pt: "Emma i Kacper - najlepsi przyjaciele". Film podejmuje wiele ciekawych i ważnych wątków dotyczących emocjonalnych przeżyć dzieci w wieku przedszkolnym takich jak: Jak odnaleźć się w nowych sytuacjach? Jak oswoić lęk przed nieznanym? itp.

Jesień w parku

W poniedziałek 17 października piękna pogoda zachęciła Nas do wyjścia do parku. Dzieci wzięły ze sobą naszego przyjaciela Paka oraz orzeszki dla wiewiórek. Podczas spaceru dzieci mogły obserwować zmieniającą się przyrodę. Były też zabawy w "deszcz liści" oraz turlanie się po "dywanie z liści".