Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Jeżyki

Nauczycielki pracujące w grupie: Edyta Adamiec, Martyna Adamczyk- Miszczak

Pomoc nauczyciela: Anna Pąśko

Czerwiec 2022r.

Wartość miesiąca: Tolerancja i zaufanie

Tematyka na poszczególne dni tygodnia

Wiersz i piosenka miesiąca 


OGŁOSZENIA 

Z A P R O S Z E N I E !!!

Serdecznie zapraszamy rodziców na zebranie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w grupie dzieci 4-latnich, które odbędzie się 15.06.2022r. (środa) o godz.16:30 

 

Drodzy rodzice ! Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji mającą na celu promocję czytelnictwa wśród najmłodszych.

To proste: 1. Wypożycz książkę z grupy.

                 2. Przeczytaj wspólnie z rodzicami w domu.

                 3. Oddaj i wybierz następną. 

Czekamy na was :) 

Zachęcamy też do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skierniewicach dotyczącymi promocji czytelnictwa.
Wpływ czytania na rozwój dzieci

GALERIA WYDARZEŃ GRUPOWYCH
Dzień Dziecka w przedszkolu

Nadeszła wymarzona chwila....wreszcie dotarły dmuchane zjeżdżalnie, czyli kolejna po lodach atrakcja zaplanowana na Dzień Dziecka. To był bardzo udany i radosny dzień, w którym przedszkolaki mogły się wyszaleć na "dmuchańcach". Radości było co niemiara i na szczęście obyło się bez kontuzji.

Lody w "Zielonym Zakątku"

9 czerwca do przedszkola przyjechała "Lodowa Kraina". Wszystkie dzieci miały okazję spróbować pysznych lodów. Była to jedna z atrakcji zaplanowanych na Dzień Dziecka.

Wystawa "Od piasku do szkła"

W piątek 27 maja "Jeżyki" wybrały się do CKIS na wystawę połączoną z lekcją edukacyjną pt:"Od piasku do szkła". Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób i z jakich składników powstaje szkło. Organizator zaproponował dzieciom wiele ciekawych eksperymentów. Wystawa godna polecenia.

Zajęcie otwarte dla rodziców

25 maja w środę odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności i zdobytą wiedzę przed rodzicami. "Jeżyki" bardzo ładnie współpracują ze sobą i potrafią zaprezentować się z jak najlepszej strony. Rodzice mogą być dumni ze swoich pociech.

Czytanie na dywanie...

W poniedziałek 16 maja odwiedziła nas mama Kajtusia, która przyniosła ze sobą książkę z serii "Martynka". Dzięki bohaterce książki dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o pływaniu. Pani Anetka przyniosła ze sobą baloniki , dzięki którym dzieci mogły nauczyć się prawidłowego oddechu. Były też inne niespodzianki.