Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

Projekt "Łódzkie gra w szachy"

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie "Łódzkie gra w szachy", w ramach którego 6- latki z kółka szachowego wzięły udział w prawdziwym, poważnym turnieju szachowym. Gratulujemy dzieciom udanego startu i życzymy dalszego wzrostu umiejętności i radości z gry!

Piknik Rodzinny

Po przerwie wywołanej pandemią udało się nam w tym roku zorganizować Piknik Rodzinny, który zawsze jest dobrą okazją do rekreacji na świeżym powietrzu i miłych spotkań w innym otoczeniu niż zazwyczaj.

Dzień Ziemi

06.05.2022
Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

06.05.2022

Przedszkolaki z "Zielonego Zakątka" świętowały Dzień Ziemi pracowicie i edukacyjnie - w grupach odbywały się zajęcia na temat ekologii, wszystkie dzieci brały udział w grze terenowej, a niektórzy, wspólnie z rodzicami, wzięli udział w konkursie fotograficznym "Jesteśmy eko- logiczni".

Pomagamy Ukrainie

Społeczność Zielonego Zakątka włączyła się w pomoc potrzebującym z Ukrainy - każdy na swój sposób i bardzo ofiarnie. Dziękujemy!

Akcja "Malujemy sercem"

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji społecznej pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice "Malujemy sercem", polegającej na wykonaniu przez dzieci prac plastycznych pod okiem lokalnych artystów.